Новини    10 серпня 2021 14:25

«Управлінська криза в “Укрзалізниці” знаходиться у найгострішій фазі за всі роки незалежності України», — міністр інфраструктури

7−8 серпня наглядова рада «Укрзалізниці» провела позачергове засідання, на якому задовольнила заяву про звільнення Івана Юрика, тимчасово виконуючого обов'язків голови правління.

Він залишить посаду після призначення нового керівника, зазначає пресслужба перевізника. Іван Юрик продовжуватиме виконання своїх обов’язків на посаді члена правління, відповідального за фінанси. 

Тепер звільнення Юрика має схвалити уряд.

 «Наглядова рада також вирішила рекомендувати Кабінету Міністрів погодити призначення Олександра Камишіна новим тимчасово виконуючим обов’язки голови правління на період до 31 грудня 2021 року або до обрання нового постійного голови правління, в залежності від того що настане раніше», — вказано у заяві.

Читайте: Співвласник групи компаній Risoil вийшов з проєкту концесії Херсонського порту

Міністерство інфраструктури підтримало рішення Наглядової ради про рекомендацію на призначення нового т.в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна, який має стати антикризовим менеджером.

«Управлінська криза в АТ “Укрзалізниця” знаходиться у найгострішій фазі за всі роки незалежності, стан критичної інфраструктури став предметом розгляду на засіданні Ради Національної безпеки та оборони України. При Міністерстві інфраструктури створюється Антикризовий штаб “Укрзалізниці”, основним завданням якого буде контроль необхідних для української залізниці рішень. Ми очікуємо, що вже за кілька місяців Наглядова рада запропонує Уряду кандидатуру нового постійного голову правління», — зазначив міністр інфраструктури5.

На його думку, головні завданнями для розвитку галузі — це:

  • підняття тарифів на вантажні перевезення, адже без ринкових тарифів нормальний розвиток Укрзалізниці неможливий;
  • налагодження закупівлі електроенергії безпосередньо у виробника — Енергоатома;
  • залучення на українських ринок міжнародних інвесторів;
  • закупівля нових потягів та локомотивів.

«Впровадження цих рішень у найкоротші терміни — це те, чого ми очікуємо від нового очільника Укрзалізниці», — додав Кубраков.

Як раніше повідомляв Landlord, уряд визначився з керівником Держпродспоживслужби та заступником голови Держгеокадастру

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...