Новини    10 вересня 2021 08:00

Університет Джорджа Вашингтона допоможе Україні в реалізації іригаційної реформи

Американські експерти допомагатимуть в залученні дослідницьких грантів для реалізації іригаційної реформи в Україні

Експерти Університету Джорджа Вашингтона допомагатимуть Україні в залученні дослідницьких грантів для реалізації іригаційної реформи.

Про це йшлося під час зустрічі міністра аграрної політики та продовольства України Роман Лещенка з представниками наукових кіл США: керівниками Факультету енергетики та навколишнього середовища Університету Джорджа Вашингтона Джонатаном Дісоном та Джо Кассіо, а також командою цього факультету, з деканом Факультету інженерії та прикладних наук Джоном Лахом, вченим Марком Поллінсом, викладачами та випускниками університету.

На зустрічі було обговорено партнерство, у рамках якого Університет Джорджа Вашингтона допоможе Україні знайти зовнішні дослідницькі гранти, провести освітні програми обміну та надати технічну допомогу.

Читайте: В Україні уклали вже 11,5 тисяч земельних угод: які області лідирують

“Нам потрібні нові технології, щоб змінити нашу екологічну філософію, тому що Україна може втратити багато родючих земель без найвищого рівня управління водними ресурсами”, — заявив міністр.

За його словами, Україна рухається в напрямі створення умов для залучення інвестицій та розвитку державно-приватного партнерства у земельних відносинах.

Раніше Landlord розповідав, що міністр агрополітики назвав середню ціну за гектар. 

Джерело: Мінагро

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...