Новини    25 червня 2018 18:14

Укрзалізниця в першому півріччі 2018 року поповнила парк вантажних вагонів на 1750 одиниць


До філій ПАТ «Укрзалізниця» вже надійшло 1750 нових вагонів, ще 50 піввагонів та фітингова платформа надійдуть у кінці червня. Про це заявив у Facebook в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Поставили за мету у 2018-му власними силами збудувати 3600 піввагонів, вже здали в експлуатацію 1300. В найближчих планах – ввести в роботу побудовану на нашому підприємстві фітингову платформу для перевезення контейнерів. Раніше ми їх купували, відтепер будуємо на своїх потужностях», – написав він.

За словами Євгена Кравцова, будівництво й закупівля вантажних вагонів стали можливими завдяки проведеній дерегуляції вагонної складової тарифу.

«Провели на початку цього року дерегуляцію вагонної складової тарифу – виконуємо обіцянки і збільшуємо парк вантажних вагонів», – наголосив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця»

Також до кінця поточного року Панютинський вагоноремонтний завод планує розпочати випуск найбільш затребуваних вагонів – зерновозів. Як написав Євген Кравцов, уже розробляється конструкторська документація, після чого перший вагон відправиться на випробування.

Загалом на власних потужностях Укрзалізниці: Панютинському, Дарницькому та Стрийському вагоноремонтних заводах – виготовлено 1300 піввагонів. Також у цьому році Укрзалізниця придбала 450 нових піввагонів, з яких 250 одиниць – виробництва Крюківського вагонобудівного та 200 одиниць – Попаснянського вагоноремонтного заводів.

У 2018 році на власних потужностях Укрзалізниці планується виготовити 3600 піввагонів та придбати 3450 піввагонів, з яких 3 тисячі – за залучені кошти.

В Укрзалізниці зазначили, що станом на 20 липня робочий парк вантажних вагонів ПАТ «Укрзалізниця» становить 65,5 тис. вагонів, з них 28,3 тис. – піввагони; 10,6 тис. – зерновози; 3,4 тис. – фітингові платформи; 1,7 тис. – обкотишовози та інший спеціальний рухомий склад.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...