Новини / Технології     31 січня 2019 16:21

Укрлендфармінг вирішив проблему зневоднення ґрунту на півдні України

Зневоднення грунту - одна з головних проблем аграріїв півдня України. Група компаній Укрлендфармінг завдяки правильним методам обробки землі вирішує проблему з накопиченням і правильним використанням вологи грунту.

Із 60,4 млн га, на яких розташована Україна, 23-25 млн га страждають від нестачі вологи. Глобальне потепління і відсутність розвиненої системи зрошення робить брак вологи в грунті критичною проблемою для землеробства.

Як розповів заступник генерального директора з інновацій групи компаній “Укрлендфармінг” Володимир Фантух, раціональні прийоми обробки землі, накопичення і правильне використання вологи допомагають вирішувати проблему низької вологості земель півдня України:

“Центральним питанням в останні роки є накопичення вологи в грунті і її раціональне використання. Він гостро постає практично у всіх наших регіональних управліннях. Для збереження вологи слід використовувати правильні прийоми обробки землі, мінімізувати технологічні операції, що дозволить максимально накопичувати вологу в ґрунті”.

ЧитайтеЗарплата аграріїв зросла за рік на 24%

За словами експерта, в південних регіональних управліннях “Укрлендфармінг” в Херсонській, Миколаївській і Кіровоградській областях сівозміна включає парового попередника як основний фактор накопичення вологи в степовій зоні. Крім пара, в даній кліматичній зоні на орендованих землях в сівозміні культивуються озима пшениця, озимий ріпак і товарний соняшник.

Раніше повідомлялося, що корми для несучок від “Укрлендфармінгу” отримали міжнародний сертифікат найвищої якості НАССР.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також