Новини    19 листопада 2023 13:10

“Укренерго” має намір з ЄБРР підписати кредитну угоду на 200 мільйонів євро


НЕК “Укренерго” до кінця цього року планує підписати кредитну угоду з грантовою складовою з Європейським банком реконструкції та розвитку. Угода на забезпечення ліквідності, пов’язаної з ринковими реформами, може сягнути від 150 млн до 200 млн євро.

Як пише “Бізнес Цензор“, меморандум про взаємодію було підписано влітку цього року.

“Відповідно, зараз ми фіналізуємо кредитну угоду з банком і сподіваюся, що найближчими тижнями його підпишемо”, – голова правління НЕК Володимир Кудрицький на брифінгу.
Кудрицький зазначив, що від 24 лютого 2022 року “Укренерго” залучило понад $1 млрд грантових та кредитних коштів МФО. Майже 350 млн доларів з них становлять гранти.

Кошти використовувати для відновлення енергосистеми і погашення боргів на ринку е/е. Голова “Укренерго” підкреслив,  що це допомогло іншим учасникам ринку е/е підготуватися до зими.

“Укренерго” підписало меморандум про співпрацю з американською енергетичною корпорацією General Electric. Документом визначили участь компанії у проєктах зі зміцнення стійкості української енергосистеми.

До 1 грудня 2024 року планують завершити роботи зі спорудження захисних споруд на енергетичних об’єктах. Роботи щодо цього були розпочаті на початку цього року й вже є результати.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...