Новини    21 березня 2018 15:09

Україна і Туреччина обговорять створення спільних підприємств з переробки риби


На першому засіданні Спільного українсько-турецького комітету з рибного господарства планується обговорити створення спільних підприємств з виробництва комбікормів для потреб аквакультури та переробки рибної продукції. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державного агентства рибного господарства України. Захід відбудеться 22 березня у місті Одеса.

Згідно інформації, проведення даного заходу дозволить створити додаткову платформу для пожвавлення співпраці в галузі рибного господарства між державним і приватним секторами України та Туреччини.

«На заході планують обговорити питання співробітництва між Україною та Турецькою Республікою в галузі рибальства та аквакультури. Зокрема, буде йти мова про можливості створення спільних підприємств з виробництва комбікормів для потреб аквакультури, переробки рибної продукції тощо. Також буде зроблено акцент на проведенні спільних наукових досліджень в Чорному морі. Обговорять питання щодо навчання спеціалістів галузі на базі рибогосподарських підприємств та наукових установ України та Турецької Республіки», – йдеться у повідомленні.

Також планується, що під час зустрічі учасники поділяться досвідом охорони водних біоресурсів та практичними навичками здійснення рибоохоронних заходів у своїх країнах.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...