Новини / Логістика     07 вересня 2021 11:00

Укравтодор будує естакаду на об’їзній дорозі в Одеський порт

Будівництво дороги до Одеського порту перейшло на новий етап: стартує зведення естакади

Укравтодор продовжує будівництво об’їзної дороги в Одеський порт. Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

“Створення нової цементобетонної дороги, яка забезпечить безкоштовний заїзд в морський порт, йде впевненим темпом. Проводимо підготовчі роботи до будівництва естакади в складі дороги. Вона з’єднана з уже існуючою естакадою АМПУ. Саме це інженерна споруда дозволить обійти територію приватної компанії”, – йдеться в повідомленні.

Об’їзна дорога буде з цементобетону протяжністю 5,3 км, вона об’єднає дорогу М-28 Одеса – Південний з Одеським морським портом. Проїзд по трасі буде безкоштовним.

Читайте: До Маріуполя проведуть нову залізничну магістраль

В рамках будівництва також заплановано: два майданчики зважування в русі Weigh-in-Motion (WiM) для контролю вагових норм; контрольно-пропускний пункт – передбачено розширення дороги до шести смуг; естакада, яка приєднається до вже існуючої естакади АМПУ.

Зараз вантажний транспорт частково їде міською мережею доріг міста Одеси та по території підприємства «Євротермінал». В останньому проїзд і місце відстою фур є платним.

Раніше Landlord повідомляв, що ціни на українську пшеницю пішли угору слідом за підвищенням котирувань на світових біржах.

Джерело: Укравтодор

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також