Новини / Технології     03 квітня 2020 18:28

Українським фермерам відкрили безкоштовний доступ до супутникового моніторингу полів

Українсько-американська компанія EOS Data Analytics долучається до ініціатив на допомогу бізнесу, щоб сприяти подоланню негативних наслідків пандемії COVID-19. Вона відкрила безплатний доступ до платформи супутникового моніторингу полів EOS Crop Monitoring, аби фермери мали більше змоги залишатися вдома.

Компанія повідомила, що зробила доступ до платформи безкоштовним до 30 квітня 2020 року, щоб підтримати аграріїв під час пандемії. Аби скористатися нею, потрібно зареєструватися на сайті платформи та отримати листа з інструкціями для безплатного доступу.

Читайте: Як ефективно управляти врожайністю – Андрій Боднар

“Медики нині борються за наше сьогодні, тоді як фермери працюють задля завтрашнього дня. Навряд чи можна уявити собі світ, де сільське господарство просто перестало працювати. Тому ми хочемо допомогти тим, хто не припиняє працювати навіть у теперішній ситуації”, – зазначив Олександр Сакаль, директор з розвитку бізнесу EOS Crop Monitoring.

Він додав, що від запуску цієї пропозиції до неї проявили інтерес чимало фермерів з різних країн.

Нагадаємо, раніше Landlord анонсував про запуск спільної програми UKRAVIT та АТ “Ощадбанк”, в рамках якої надається доступна кредитна підтримка агропромисловому комплексу до 10 млн грн.