Новини / Тваринництво / Трейдинг     17 березня 2023 13:09

Українську баранину та яловичину експортуватимуть до Саудівської Аравії


Невдовзі українські виробники м’яса зможуть продавати яловичину та баранину Королівству Саудівська Аравія. Наразі між країнами триває процедура погодження двосторонньої форми ветеринарного сертифіката.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Зазначається, що 13 березня була проведена онлайн-зустріч із представниками Саудівського органу з питань продовольства та лікарських препаратів (SFDA), на якій обговорили можливості усунення технічних перешкод для розширення експорту з України харчових продуктів, а саме яловичини і баранини.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Сторони домовились про отримання Держпродспоживслужбою від SFDA додаткових аплікаційних форм для заповнення українськими підприємствами з метою їх акредитації.

Найближчим часом зазначені форми буде опубліковано на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, агрохолдинг МХП планує створити спільне підприємство з Desert Hills for Veterinary Services Company, дочірньою компанією Tanmiah Food Company, лідером ринку Королівства Саудівська Аравія з виробництва м’яса птиці та інших м’ясних продуктів.

Торік Україна вперше здійснила експорт моркви до Саудівської Аравії. Ця країна Близького Сходу щорічно споживає до 60 тонн українського овоча.

Раніше Landlord повідомляв, що “Контінентал Фармерз Груп” планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!