Новини / Технології     16 лютого 2022 07:50

Українські підприємці перемогли в конкурсі інновацій на виставці в Дубаї

Асоціація виробників херсонського кавуна стала кращою в номінації "Найінноваційніший органічний продукт"

Українські підприємці перемогли в конкурсі інновацій на виставці Gulfood Trade Show в Дубаї. Про це повідомляє пресслужба International Trade Centre Ukraine у Facebook.

“Асоціація виробників херсонського кавуна стала кращою в номінації “Найінноваційніший органічний продукт” на міжнародній виставці Gulfood 2022, яка триває в Об’єднаних Арабських Еміратах з 13 по 17 лютого. Херсонські підприємці презентували унікальний продукт – капсульовану олію з насіння кавуна. Це – новинка на ринку продуктів здорового харчування, яка містить цілу низку поживних речовин”, – йдеться в повідомленні.

Капсульована олія з кавуна може використовуватись як десерт або компонент у різних кондитерських виробах для діабетиків. Про створення та перспективи цього продукту розповідає Валерій Федоренко, співзасновник ГС “Асоціація виробників херсонського кавуна”, менеджер Асоціації з просування української продукції на зовнішні ринки.

За його словами, історія капсульованої олії почалася восени 2021 року, коли Асоціація спільно з партнерами – ТОВ “Веста Лідер”, кафедрою харчових технологій Дніпровського національного університету ім О. Гончара та Інститутом проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського – вирішили попрацювати над розробкою продуктів з доданою вартістю, які б допомогли використати унікальні властивості кавуна.

“Ідея продукту полягає в тому, що він містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна (до 50%) і зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків. Організм людини отримує енергію з кавунової олії та разом з ним отримує унікальний комплекс речовин, що містяться в кавуновій олії: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь. Оболонка капсули захищає олію від окислення”, – зазначає Валерій Федоренко.

Асоціація виробників херсонського кавуна є учасницею колективного українського стенду на виставці Gulfood 2022, організованого проєктом Міжнародного торгового центру в Україні (ІТС) “Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості”, що впроваджується за підтримки уряду Швеції.

“Наш десерт як харчовий продукт повністю готовий до виходу на ринок. Його можна використовувати і як звичайний десерт, і як компонент при приготуванні різних фруктових салатів, інших страв. Але ми будемо продовжувати роботу над ним. Ми хочемо створити лінійку подібних продуктів з різними смаками, посилити корисні властивості, вносячи до складу спеціально підібрані натуральні добавки рослинного походження”, – коментує Федоренко.

Довідка. Gulfood – це головне місце зустрічі представників світової харчової промисловості та багатолюдна виставка, яка вже чверть століття щорічно приймає понад 80 000 відвідувачів.

У 2022 році виставка Gulfood – 2022 відбувається одночасно з ЕКСПО 2020 та триватиме до 17 лютого.

Раніше Landlord повідомляв, що в Gulfood беруть участь 33 українські компанії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також