Новини    14 лютого 2022 10:16

33 компанії з України взяли участь у міжнародній виставці харчової промисловості в ОАЕ

Виставка GULFOOD – 2022 відбувається одночасно з ЕКСПО 2020 та триватиме до 17 лютого

У Дубаї (ОАЕ) відбувається міжнародна виставка харчової промисловості, у якій беруть участь 33 українські компанії. Про це повідомили у Торгово-промисловій палаті, передає Укрінформ.

“33 провідні компанії представляють харчову промисловість України на найголовнішій події на Близькому Сході в харчовій та аграрній промисловості – виставці GULFOOD 2022, 13-17 лютого в Дубаї, ОАЕ”, – йдеться в повідомленні.

Загальна площа українського колективного стенда Trade with Ukraine становить 252 кв.м. Це найбільший стенд від України, який представлений на цій виставці з 2014 року. Його організаторами є Центр підтримки експорту та Київська торгово-промислова палата.

Так, 13 лютого відбулось офіційне відкриття колективного стенда, участь у якому взяла бізнес-делегація з України у складі заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тараса Дзьоби, тимчасового повіреного у справах України в Об’єднаних Арабських Еміратах Андрія Козлова, директора департаменту взаємодії з експортерами та просування експорту Мінекономіки України Аліни Шишкіної, представника ТПП України в ОАЕ Бахтарі Хедаятолаха та генерального консула посольства України в Дубаї Олександра Хом’яка.

«Приємно констатувати, що за останні дев’ять років рівень конкурентоспроможності українських компаній зріс, а портфель продукції колективного стенда став різноманітним – від соняшникової олії до органічних соусів чи морозива. Це і відповідає тим загальним тенденціям, які ми маємо за минулий рік. Експорт української агропродукції збільшився майже на 22%, а вектор напрямку все більше спрямовується на азійський ринок, який становить 50% від загального українського експорту», – заявив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський на відкритті стенду.

Довідка. Gulfood – це головне місце зустрічі представників світової харчової промисловості та багатолюдна виставка, яка вже чверть століття щорічно приймає понад 80 000 відвідувачів.

У 2022 році виставка GULFOOD – 2022 відбувається одночасно з ЕКСПО 2020 та триватиме до 17 лютого.

Раніше Landlord повідомляв, що за 2021 рік в Україні зареєстрували понад десять нових сортів перцю.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...