Новини / Трейдинг     21 січня 2019 11:43

Українська продукція захоплює ринок ЄС. Трофімцева звітувала про збільшення товарообігу

Розширюється перелік і зростають обсяги сільськогосподарської продукції, яку Україна експортує до Євросоюзу. Зокрема збільшується вибір квоти на гриби, часник, вершкове масло та інші молокопродукти.

Про це повідомляє Укрінформ.

Активізацію торгівлі між Україною та ЄС відзначила під час берлінської виставки «Зелений тиждень» заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

ЧитайтеЄвропа за тиждень закупила всю безмитну українську кукурудзу

За її словами, українські агровиробники все більше виходять на європейський ринок з новою продукцією: вибір квоти збільшується на гриби, вершкове масло та інші молокопродукти. Ці продукти раніше або взагалі не поставлялися до ЄС, або експортували в дуже малих кількостях.

Також очікують великі поставки часнику,  за яким минулого року українські аграрії вибрали квоту на 100 %, хоча до цього ніколи раніше не вибирали її.

Поставки меду в країни ЄС, за прогнозом Ольги Трофімцевої, цього року зменшаться, оскільки цієї продукції вироблено менше, ніж торік.

Як повідомляв Landlord, за перші 11 місяців минулого року двосторонній обіг товарами АПК між Україною і ЄС збільшився майже на 11 % (на $ 778,6 млн) порівняно з відповідним періодом 2017 р. і досяг $ 8,01 млрд. Експорт української агропродукції до Євросоюзу становив $ 5,6 млрд, що на $362,3 млн (на 7 %) більше, ніж за аналогічний період 2017 р.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також