Новини / Тваринництво     21 липня 2023 15:14

Українська молочна компанія відкрила відгодівельник на тисячу голів ВРХ


ТОВ “Українська молочна компанія” (Київська область) у травні відкрила відгодівельник на 1 тис. голів великої рогатої худоби. 400 голів утримують у приміщеннях і 600 — на відкритих майданчиках,

Про це пише AgroTimes.

Нині комплекс у селі Великий Крупіль налічує 4,3 тис. корів. Щодня тут виробляють близько 130 т молока екстраґатунку. Середньодобовий надій на корову становить 35 кг молока (жир — 4,3%, білок — 3,6-3,7%).

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

На початку повномасштабної війни, коли були проблеми зі збутом, виробництво в “Українській молочній компанії” впало до 80 т молока на добу. Надої відновлювали 7 місяців. 2022 рік закрили з молочною продуктивністю на корову на 300 л меншою, як порівняти з 2021 роком. Нині показники продуктивності вищі за довоєнні.

Також зазначається, що в планах компанії — м’ясопереробка.

Нагадаємо, ПП “Євросем” у 2023 році планує поставити комбікормовий завод потужністю 60-80 тонн кормів на добу.

У селі Мала Каратуль, що на Київщині, працює молочно-товарна ферма “Євросем”. Вона унікальна — тут майже п’ять місяців корів доять роботами. В дію запустили два приміщення з роботизованими зонами доїння, на черзі — ще одне.

Фермерське господарство “Промінь”, яке розташоване у Миколаївській області, за 60 км від лінії фронту, збудує ферму на 3 тисячі телят.

49-річний житель Чорткова Олег Сович відкрив першу буйволину ферму на Тернопільщині.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також