Новини / Політика     09 жовтня 2021 19:11

Україна відстоює власні інтереси в глобальній торговій політиці

Україна – за глобальні міжнародні правила в торгівлі, але ці правила мають бути збалансовані

Зараз відбувається багато дискусій з приводу того, яке майбутнє в торгівлі. Україна – за глобальні міжнародні правила, але вони мають бути збалансовані.  Україна – за глобальні міжнародні правила, але вони мають бути збалансовані. Ситуація не повинна бути такою, щоб лише розвинутим державам комфортно торгувати, а всі інші мали б пристосовуються.

Про це заявив заступник міністра економіки України – торговий представник України Тарас Качка.

“Навіть великі розвинені держави говорять про те, що мистецтво практичних домовленостей важливіше, ніж глобальні правила. Ми це бачимо через те, як нинішні адміністрації і уряди захищають рішення, які вочевидь були неправомірними з точки зору СОТ у попередні роки. Нам теж потрібно навчитися це робити, виходячи з точку зору прагматизму і своїх інтересів”, – Качка.

За його словами, нові глобальні правила в торгівлі формуються з індивідуальних заходів країн-учасників світової торгівлі. Зокрема важливим є, з якими директивами Україна виходить на міжнародні переговори та відстоює свої інтереси в глобальній торговій політиці.

Такий крок вже було зроблено на Саміті ООН з продовольчих систем 23 вересня. Також переговорний процес продовжиться на Саміті ООН з питань клімату в листопаді у Глазго та на Міністерській конференції в грудні поточного року.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Зеленський домовився з Байденом про розвиток агробізнесу та отримав на це 3 млрд дол.

Джерело: пресслужба Міністерства економіки України

Наталія Софієнко

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також