Новини / Садівництво     30 січня 2022 07:45

Україна планує налагодити експорт яблук до Індії

У 2018 році Україна та Індія вже домовились про пробні партії українських яблук

Україна планує у 2022 році налагодити експорт яблук до Індії. Відповідне питання обговорювалося під час зустрічі голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з радником з економічних питань Посольства України в Індії Іваном Коноваловим, директором громадської спілки «Ю-ФУД» Богданом Шаповалом та представниками бізнесу, передає пресслужба відомства.

«До роботи залучені не тільки фахівці МЗС, Мінекономіки та ДПСС. Ми активно співпрацюємо із представниками бізнесу. Тож сподіваюсь, що пробні партії будуть поставлені без проблем, а трохи згодом Україна стане вагомим постачальником свіжих яблук до Індії», — коментує Магалецька.

Зазначається, що у 2018 році Україна та Індія вже домовились про пробні партії українських яблук. У 2019 році були здійснені поставки. Однак, на частину партій були отримані нотифікації про невідповідність. Про фітосанітарні вимоги в Україні дізналися вже після поставки. В результаті експорт було зупинено.

«У 2021 році Держпродспоживслужба спільно з Посольством України в Індії знову домовитися з індійськими посадовцями про пробні експортні партії. Наразі вирішуються організаційні питання», — підкреслили у відомстві.

Раніше Landlord повідомляв, що Україна стала одним із найбільших експортерів яблука до Ефіопії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також