Новини    27 березня 2023 09:19

Україна отримає спецобладнання для ліквідації забруднень в акваторіях морських портів

Надане обладнання для локалізації та ліквідації забруднень значно оновить та підсилить наші засоби для реагування на забруднення у Чорному морі

Європейська агенція з безпеки мореплавства надасть спеціалізоване обладнання для ліквідації забруднень в акваторіях морських портів України, передає пресслужба АМПУ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Підписання угоди — результат перемовин, які тривали протягом 2022 року.

Ми вдячні Європейській агенції з безпеки мореплавства за підтримку та сподіваємося на подальшу співпрацю, адже в нас одна ціль – запобігання потенційних ризиків екологічних катастроф, які можуть мати транскордонний вплив внаслідок забруднень акваторій морських портів. Надане обладнання для локалізації та ліквідації забруднень значно оновить та підсилить наші засоби для реагування на забруднення у Чорному морі, – зауважив заступник Голови ДП “АМПУ” Андрій Крейтор.

Своєю чергою Директорка Європейської агенції з безпеки мореплавства Маїя Марковчич Костелац підкреслила важливість подальшої продуктивної співпраці з Адміністрацією морських портів України у межах проєктів, які реалізуються Європейською агенцією з безпеки мореплавства.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2022 року на узбережжя на півдні Одещини викинуло вісім мертвих дельфінів.Тварин знайшли в межах Національного природного парку “Тузловські лимани”.

Розв’язання росіянами повномасштабної війни проти України з 24 лютого призвело до значного пошкодження ґрунтового покриву на значних площах сільськогосподарських земель. У місцях запеклих боїв одним із видів руйнації ґрунтів є пошкодження їх цілісності внаслідок розривів від бомбардування, обстрілів ракетами, мінами та артилерійськими снарядами, що спричинило утворення урвищ, глибоких вирв з порушенням природної цілісності генетичних горизонтів на значних площах у північній, східній та південній частинах нашої країни.

Міністерство аграрної політики та продовольства України планує, що до середини травня розчистять щонайменше 30-40% замінованих сільськогосподарських земель Миколаївської, Херсонської та Харківської областей.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...