Новини    14 листопада 2023 10:28

Україна, Молдова і Румунія погодили заходи щодо поліпшення вантажоперевезення


У напрямку Рені-Джурджулешти-Галац і назад три країни погодили низку заходів для поліпшення вантажоперевезення. На зустрічі були присутні представники залізничних відомств України, Румунії та Молдови.

Як повідомив молдовський державний оператор Calea Ferată din Moldova у Facebook, зустріч відбулася протягом 8-9 листопада. Під час неї представники погодили невпинний проїзд через станцію Рені, узгодили обсяги перевезень за п’ять днів до їхнього здійснення та щодо передання повних збірних поїздів у 50-60 вагонів (із Молдови до Румунії).

Також відбувся тристоронній обмін даних стосовно руху вагонів та щоденної оброблювальної потужності терміналів-отримувачів у Галац. Ще сторони обговорили інтеграцію терміналів-одержувачів у Галаці в АС “Месплан”.

“Реалізація таких дій надасть низку переваг, зокрема збільшення пропускної спроможності пункту пропуску Джурджулешти-Галац утричі, скорочення часу руху вагонів між Республікою Молдова, Україною та Румунією на два-три дні та скорочення транспортних витрат”, — зазначив молдовський оператор.

Нагадаємо, для купівлі квитків на поїзд Київ – Варшава змінили правила. Для боротьби з перекупами “Укрзалізниця” запровадила верифікацію акаунту з “Дія.Підписом”.

Україна та Румунія підписали угоду, яка передбачає будівництво мосту. Уряди домовилися про будівництво 261-метрового мосту через річку Тису.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...