Новини    09 листопада 2023 13:48

“Укрзалізниця” ввела верифікацію акаунту з “Дія.Підписом”: для чого саме


Для купівлі квитків на поїзд Київ – Варшава змінили правила. Для боротьби з перекупами “Укрзалізниця” запровадила верифікацію акаунту з “Дія.Підписом”.

За словами віцепремʼєра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, завдяки “Дії” компанія-перевізник зможе  відстежувати осіб, які масово скуповують квитки, і після перевірки блокувати їхні акаунти.

“Верифікація акаунту через Дію підтвердить, що ви – реальна людина. Тож якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки – після перевірки його заблокують”, – сказав міністр.

Людині заблокують доступ до купівлі квитка онлайн. Тобто видалення застосунку і спроба пройти верифікацію через інший пристрій не спрацює, бо дані будуть прив’язані через “Дію”.

Своєю чергою верифіковані акаунти зможуть повертати онлайн придбані в застосунку квитки на будь-який з міжнародних рейсів.

Після оновлення застосунку УЗ функції стануть доступними.

Нагадаємо, для перетину кордону Державна прикордонна служба не приймає деякі документи у додатку “Дія”. Причиною для цього стали спроби їх фальсифікувати.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, що проєктом “е-Підприємець” поки зможуть скористатися кілька видів діяльності. Всього проєкт обʼєднає 12 послуг для бізнесу в одну онлайн-форму.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...