Новини / Політика     28 листопада 2019 13:10

Україна експортуватиме в Китай ріпаковий шрот і мед

Українські аграрії невдовзі матимуть змогу експортувати до КНР ріпаковий шрот, мед та інші продукти харчування. Перемовини з Генеральною митною адміністрацією Китаю пройшли вдало, повідомив торговий представник України Тарас Качка.

Українські дипломати підписали з Генеральною митною адміністрацією КНР протоколи про експорт  ріпакового шроту і меду. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив Тарас Качка, торговий представник України.

Він зазначив, що зустріч із митною адміністрацією Китайської народної республіки виявилася досить продуктивною. Окрім підписаних протоколів, вдало пройшли перемовини й стосовно постачання до Китаю іншої продукції українських аграріїв.  «Ми проговорили усі наші дії по всіх товарних позиціях – молочна продукція, пшениця, ячмінь, горох, квасоля, горіхи, черешня, лохина, риба тощо», – написав Тарас Качка. – Робота по всіх цих товарах значно інтенсифікується. Ми також завершили узгодження протоколу по м’ясу птиці (а отже, свою мету відкрити цей товар до кінця цього року я не полишаю)».

Читайте: Україна отримує 55% доларової виручки від експорту агропродукції – Олексій Павленко

Тарас Качка також зазначив, що предметом перемовин були й спільні проблеми у визначенні місії митної служби в системі адміністрації: «Про інтерес до інституту авторизованих економічних операторів, і як він вкладається в логіку ініціативи «Один пояс один шлях». Так що інтересу до нової української митниці буде ще більше».

А з керівником Китайської експортно-імпортної палати продуктів харчування CFNA Цао Дерон дипломати вели мову про допомогу українським фермерам брати участь у виставках, зокрема, Шанхайській імпортній виставці.

Landlord раніше повідомляв, що українську курятину експортуватимуть до Китаю вже цього року.

 

 

Читайте також

Матеріали по темі