Новини / Політика     24 лютого 2021 11:30

Україна досягла домовленості про експорт яєць до Ефіопії

Уповноважені органи України та Ефіопії погодили форму сертифіката здоров’я на експорт столових яєць

Україна та Ефіопія погодили форму сертифіката здоров’я на експорт з столових яєць, призначених для споживання людиною. Компетентні органи обох країн узгодили відповідний документ і це означає, що українські виробники столових яєць отримали можливість експортувати свою продукцію до цієї африканської країни. Про це повідомили у держпродспоживслужбі України.

«Завдяки спільним зусиллям держави та бізнесу ми розширюємо географію експорту продукції нашої держави, і зі свого боку робимо все можливе для підтримки іміджу нашої країни як надійного торговельного партнера»,- зазначила голова держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Вона додала, що наразі служба працює над відкриттям ринків інших африканських країн для експорту столових яєць та яєчної продукції. У цьому списку: Гана, Марокко, Алжир, Ангола та Південно-Африканська республіка.

ЧитайтеГарбузовий шрот може бути замінником соєвого у кормах для тварин

За даними державної митної служби України, у 2020 році з України було експортовано яєць птиці в шкарлупі на $97,3 млн. Найбільшими покупцями цієї продукції стали Об’єднані Арабські Емірати ($29,74 млн), Саудівська Аравія ($22,42 млн) та Латвія ($11 млн). Ці три країни забезпечили майже 65% усього українського експорту у вартісному вимірі у 2020 році.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що на агросектор припадає 54% усіх кредитів за програмою «5-7-9%».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також