Новини    27 квітня 2018 11:02

Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем пройшла технічне узгодження


Україна та Ізраїль технічно парафували Угоду про вільну торгівлю. Про це на своїй сторінці у Facebook, заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська. За її словами, після цього кроку сторони почнуть юридичну вивірку тексту угоди для подальшого перекладу тексту трьома мовами та підготовку угоди до підписання.

Заступник міністра зауважила, що до підписання угоди сторони не мають ніяких юридичних зобов’язань. Тільки лише після ратифікації Угода буде обов’язковим документом до виконання.

«Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем – «ринком у фокусі» для українського експорту, відкриває можливості і конкурентні переваги для наших виробників шляхом лібералізації мит. Наприклад, Ізраїль одразу відкриває ринок промислових товарів на 80%, а Україна – на 70%. На інші товари встановлені перехідні періоди. І є лише виключення для ювелірних виробів з обох сторін», – написала вона.

Наталія Микольська також навела статистичні дані по низці товарів, які поставила Україна до Ізраїлю за перші два місяці цього року.

«За перші два місяці цього року експорт українських товарів до Ізраїлю склав $116,6 млн. Найбільше зросли поставки інших прутків та брусків зі сталі, гарячого прокатування (+$8,8 млн), прутків та брусків гарячекатаних (+$7,4 млн), прокату плоско, гарячекатаного (+$7,3 млн) та кукурудзи (+$6,2 млн)», – додала Микольська.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...