У Вінниці вторсировину обмінюють на саджанці

У Вінниці компанія “Еко-сервіс” пропонує обміняти макулатуру, металолом чи пластик на саджанці. Необхідно завантажити у мобільний телефон відповідний застосунок “Екомобіль”, передає “Вінниця.info”.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Ми розробили додаток, у якому потрібно зареєструватись. Коли людина назбирала 30 кілограмів вторсировини, вона може безплатно викликати екомобіль, який приїде і забере непотріб. За це користувачу нараховуються екобали. Ми їх ще називаємо “плюсики в карму”, які відображаються у додатку, — пояснили організатори.
Екобали можна обміняти на саджанці дерев. Наприклад, липа умовно коштує 100 грн, вартість магнолії — 2500-3000 грн. Тобто у застосунку має бути така сама кількість балів.
Замовити саджанці людина може будь-де. Ми лиш оплачуємо рахунок. Де посадити своє дерево — користувачі застосунку теж вирішують самі. Головне, люди не викидають непотріб, а здають на переробку, — додають у компанії.
У застосунку також є карта пунктів, де приймають вторсировину. Зазвичай там одразу розраховуються за макулатуру, металолом, пластикові та скляні пляшки і поліетиленові пакети.
Ми намагаємось заохотити людей сортувати сміття. В додатку є детальна інструкція — що переробляється, а що ні. Також вказано, яку сировину ми приймаємо. Вона обов’язково повинна бути відсортована. Інколи телефонують люди і просять приїхати, щоб забрати в них звичайне сміття. Його ми не приймаємо, — уточнили організатори.
Нагадаємо, українські фахівці розробили та провели випробування колісного транспортного засобу для сільськогосподарських робіт.
На початку грудня 2022 року на заході CNH Industrial Tech Days у Феніксі, штат Арізона (США), компанія Case IH представила визначні інновації в портфоліо технологій, що розвивається. Зокрема мовилось про рішення автономності та автоматизації, а також анонсували прототип нового електричного трактора.
Компанія New Holland вже давно відстоює альтернативні види пального як майбутнє сільського господарства, розробивши 2006 року свою стратегію “Лідер чистої енергії”. Відтоді бренд накопичив величезний досвід і знання в цій галузі, розробляючи концепції, прототипи та комерційний трактор, що працює на природному газі: New Holland T6 Methane Power. Сьогодні бренд робить наступний крок на шляху до чистої енергії з передсерійним прототипом трактора T7 Methane Power LNG, що працює на зрідженому природному газі (ЗПГ).
Анна Лиса