Новини    15 березня 2018 12:04

У відповідь на звинувачення щодо гальмування логістики зернових «Укрзалізниця» не буде возити менше 5 вагонів


Найближчим часом керівництво ПАТ «Укрзалізниця» планує ввести обмеження за мінімальною кількістю причіпних вантажних вагонів. Про це на брифінгу «Ринок перевезення зерна: як уникнути дезорганізації процесу» директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, повідомляє журналіст LANDLORD.

За його словами, сьогодні мають місце випадки коли локомотиви «Укрзалізниці» везуть за 219 кілометрів два вагона зерна, що є економічно невигідним.

«Ми плануємо, найближчим часом, ввести обмеження збирання вагонів. Від 5 вагонів ми будемо забирати, за меншою кількістю ми не будемо їздити, тому що з ефективністю цього процесу просто біда», –  наголосив Рязанцев.

Цей брифінг на сайті ПАТ «Укрзалізниця» було анонсовано під заголовком, «Українська зернова асоціація (УЗА) дезорганізує ринок перевезення зерна».

В свою чергу, в УЗА кажуть, що «Укрзалізниця», вже вдруге за один маркетинговий рік підвищує тарифи залізничних перевезень. Разом з цим, ці надходження не використовують для збільшення  парку вагонів та локомотивів, що гальмує розвиток логістики експорту зернових.

«Незважаючи на те, що має місце щорічне зростання експортних можливостей зернових українськими експортерами, нам не зрозуміло, чому ПАТ «Українська залізниця» не ставить за мету використання коштів від підвищення тарифів за користування вагонів-зерновозів на будівництво нових вагонів та суттєвого збільшення кількості локомотивної тяги», – підкреслив президент УЗА Микола Горбачьов.

Але в «Укрзалізниці» всі звинувачення відкидають, кажуть, що обсяги вантажних перевезень ростуть швидше за зростання врожаю.

«З 2016 року по 2018 рік, обсяг перевезення врожаю залізничним транспортом збільшився з 40 до 60 %. 6 їз 10 тонн ми веземо залізницею», – заявив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

За його словами, підприємство планує закупити в цьому році від 350 до 500 зерновозів, та мають плани вийти на будівництво власних. Також в Укрзалізниці планують збільшити економічну ефективність вантажних перевезень для цього запропонували низьку заходів.

(слайд ПАТ “Укрзалізниці”)

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...