Новини    14 червня 2018 10:14

У ТОВ «Кищенці» відкрили доїльну залу потужністю 34 тонни молока на добу


У ТОВ «Кищенці», що в селі Добра Черкаської області, відбулося офіційне відкриття доїльної зали типу «карусель» на 80 місць виробництва GEA. Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока (АВМ).

За інформацією АВМ, це друга за розміром доїльна зала типу «карусель» в Україні, а в Європі аналогічних не більше десятка.

«Роторна доїльна установка на 80 місць від GEA та система Bauer із сепарції гною, а також пастеризації твердої фракції, що після знезараження перетворюється на ідеальну для здоров’я корів  відновлювану підстилку. В новій доїльній залі «Кищенці» доять 1000 корів і за добу  виробляють 34 тонни молока екстрагатунку», – йдеться у повідомленні.

Також на базі ТОВ ««Кищенці» відбулося відкриття навчального центру з підготовки спеціалістів МТФ Dairy Center Kischenzi.

«Тут навчатимуть та підвищуватимуть кваліфікацію менеджерів МТФ, ветеринарів, зоотехніків, техніків штучного осіменіння, операторів машинного доїння, операторів з розчистки ратиць і УЗ-діагностики ВРХ. Навчальні класи DCK будуть обладнані унікальними для України навчальними і тренувальними матеріалами, зокрема реалістичними симуляторами для вивчення акушерської справи, найсучаснішим обладнанням для УЗ-діагностики, аналізу якості кормів та молока тощо. Розташування центру безпосередньо на базі господарства дає можливість весь теоретичний матеріал закріплювати практично», – зазначили в АВМ.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...