Новини / Клімат     05 жовтня 2021 16:30

У порту Роттердам активісти Greenpeace заблокували водні шляхи до найбільшого в Європі заводу

Вітрильне судно Beluga II довжиною 33 метри встало на якір біля входу в порт.

Водні шляхи до нафтопереробного заводу Shell Pernis були заблоковані активістами Greenpeace. Цей завод найбільший в Європі і розташований в порту Роттердам. Екологи вимагають заборонити в Європі спонсорство і рекламу нафтовим, поромних, автомобільним і авіакомпаніям, які використовують викопне паливо.

Читайте: В Україні хочуть заборонити одноразовий пластиковий посуд. В Раді з’явився законопроект

Вітрильне судно Greenpeace Beluga II довжиною 33 м встало на якір біля входу в порт з боку заводу. Група активістів встановила на воді бар’єр з прикріпленою до плавучим кубів реклами викопного палива, зібраної волонтерами по всій Європі. Ще одна група на байдарках і надувних човнах утворила другий бар’єр на підході до НПЗ і підняла банери із закликами приєднатися до акції. Крім того, дев’ять чоловік піднялися на резервуар для зберігання нафти і прикріпили рекламний банер поруч з логотипом Shell.

“Компанії, що працюють на викопному паливі, відмовляються міняти свій бізнес, що забруднює навколишнє середовище, при цьому вони використовують рекламу і спонсорство, щоб позиціонувати себе як борців з кліматичною кризою”, – відзначили в Greenpeace.

Проте акція протесту була мирною, і через кілька годин екологів розігнала поліція.

Раніше Landlord повідомляв про те, що у Франції прогнозують найгірший врожай. 

Джерело: ЦТС

Наталія Софієко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також