Новини    17 квітня 2022 16:48

У Полтаві проходить благодійна акція Food полк на підтримку ЗСУ

Усі виручені кошти перерахують на рахунок БФ "Батальйон Небайдужих".

Голова БФ “Полтавський Батальйон Небайдужих” Наталія Гранчак повідомила про початок благодійної акції  “Food полк”, до якої долучилися 17 закладів із Полтави та Миргорода. Їхні двері вирізняються наліпками-шевронами з написом “Food полк”, передає AgroPortal.

“Якщо ви побачили наліпку на дверях — значить у  закладі можете скуштувати тематичну страву, а виручені кошти підуть на підтримку захисників та захисниць. Також у кав’ярнях-батальйонах відвідувачі можуть “підвісити” будь-який напій з меню для військових або бійців територіальної оборони. Напій забере захисник, якому він адресований, а гроші підуть на потреби ЗСУ”, — зазначила Гранчак.

Усі виручені кошти перерахують на рахунок БФ “Батальйон Небайдужих”.

Наразі вдалося зібрати майже 40 тисяч грн.

Нагадаємо, до 23 квітня 2022 року у межах ініціативи BORSCH зібрали кошти у розмірі 1 млн євро та закупили насіння або розсаду овочів борщового набору (капуста, морква, цибуля, буряк) для безплатної роздачі в Україні у постраждалих від війни областях.

Раніше Landlord повідомляв, що зміни клімату вплинуть на зменшення врожайності основних агрокультур України.

Ціни на кукурудзу на базисі DAP-Константа (Румунія) продовжують знижуватись через перенасичення пропозицій та обмеженість перевалочних можливостей.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...