Новини / Рейдерство     05 січня 2022 08:45

У Польщі українського бізнесмена звинувачують у шахрайстві на суму в кілька мільйонів

Підприємці з усієї Польщі стверджують, що їх обдурила компанія, що належить українському бізнесмену Тарасу Барщовському

Українського бізнесмена Тараса Барщовського та його концерн у Польщі звинувачують у шахрайстві. Про це повідомляє польський телеканал Polsat. 

“Підприємці з усієї Польщі стверджують, що їх обдурила компанія, що належить українському бізнесмену Тарасу Б. Плодоовочева компанія має заборгованість з виплатами на загальну суму в кілька мільйонів злотих. Однак зв’язатися з керівництвом компанії складно”, – йдеться в повідомленні.

Видання повідомляє, що переробні заводи зібрали тисячі тонн яблук від постачальників, але вони не погашали рахунки за прийнятий товар протягом певного проміжку часу.

«Ті, хто приймає рішення, які можуть надати інформацію, перебувають в Україні. Тут немає людини, яка б стала перед вашими камерами і сказала, що відбувається. Ми також чекаємо інформації заздалегідь, з України. Тому я не знаю, що буде і як це буде виглядати. Зараз завод не працює»,  пояснив неназваний співробітник компанії Барщовського.

Польський фермер Марцін Ґазда, розповів, що на 26 га утримує сади, а також скуповує фрукти й овочі, які згодом здає на перероблювання. Один із заводів, якому здавав врожай Марцін Ґазда, був в Аннаполі.

«Це великий завод з високою пропускною здатністю, і тут можна було швидко розвантажити вантажівки. Ми домовилися з компанією, що доставимо їм товар, і вони негайно переведуть нам гроші. Завод працював 3-4 тижні. Потім нам зателефонували і повідомили, що виплати затримуються», — розповів фермер.

Довідка. Тарас Барщовський має загалом сім філій у трьох країнах: Україні, Молдові та Польщі.

Раніше Landlord повідомляв, що СБУ заявила про викриття корупційної схеми при реєстрації аграрної техніки.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також