Новини    25 серпня 2023 13:12

У парламенті розпустили слідчу комісію, яка займалася корупцією в НААН, її голова Гунько сидить в СІЗО


Верховна Рада відмовилася затвердити проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях Національної академії аграрних наук (НААН).

Про це повідомив перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк у Telegram.

Прийняття відповідної постанови №9247 підтримали лише 14 нардепів,

“Після провалу голосування його ТСК припиняє існування”, — додав депутат.

З грудня 2022 року цю ТСК очолював нардеп від “Слуги народу” Анатолій Гунько, якого на початку серпня затримало НАБУ на хабарі за передачу в оренду державних земель.

Нагадаємо, СБУ спільно з НАБУ викрили “на гарячому” народного депутата від партії “Слуга народу” Анатолія Гунька, який за 85 тис. доларів “продавав” землю Національної академії аграрних наук. За гроші посадовець обіцяв бізнесмену забезпечити надання в обробіток державних земельних ділянок Національної академії аграрних наук України.

28 липня Служба безпеки провела обшук у президента Національної академії аграрних наук Ярослава Гадзали через можливі махінації з землею. Його підозрюють у розтраті 150 тисяч га землі.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...