Новини    13 липня 2023 18:24

У ПАЕК розпочали збір урожаю капусти

Компанія вже приймає передзамовлення на овочі

На Миколаївщині ТОВ “СП “ПАЕК” розпочало збір урожаю капусти, інформує пресслужба компанії у Facebook.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Продовжуємо працювати. Сьогодні розпочали вирізати капусту, сорт Сплеш бол, один качан — 1,1-1,3 кг. Дякую агрономам компанії за якісно вирощену продукцію, — зазначив власник компанії Юрій Кормишкін.

Зазначається, що ПАЕК приймає передзамовлення на овочі.

Довідка: ПАЕК – велике сільськогосподарське підприємство з земельним банком 54 000 га. За даними компанії, під окупацією знаходилися 29 000 га, які “окупанти замінували густіше, аніж сіється пшениця”. З грудня до кінця березня їй вдалося розмінувати близько 13 000 га землі. Власником компанії є Юрій Кормишкін – депутат Миколаївської обласної ради.

Нагадаємо, вже другий рік в агрохолдингу ПАЕК, що працює в південному регіоні України, висівають цибулю. Цього року площі під цим овочем збільшили більше, ніж удвічі, інформує пресслужба компанії у Facebook.

У зв’язку з катастрофою на Каховській ГЕС частина полів компанії “ПАЕК”, що розташовані в Баштанському районі на Снігурівщині (Миколаївська область), опинилися під водою. Наразі сказати про точну кількість затопленої території неможливо, як і оцінити збитки від втраченого врожаю.

У березні український бізнесмен Юрій Кормишкін, якому належить агрохолдинг Південна аграрно-експортна компанія (ТОВ “СП “ПАЕК”), отримав поранення внаслідок підриву трактора на полі в Миколаївській області.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...