Новини    21 січня 2023 20:37

У Норвезькому морі відкрили нове родовище газу

Це перше відкриття, зроблене на Норвезькому континентальному шельфі (NCS) у 2023 році

У 2023 році нафтогазова компанія Equinor разом із партнерами Wintershall Dea і Petoro відкрила велике родовище газу на шельфі в Норвезькому морі. Поклади газового родовища становлять від 2 млрд до 11 млрд кубометрів, або близько 12,6-69,2 млн барелів нафтового еквівалента, повідомляє пресслужба компанії.

Відкриття Obelix Upflank зробили приблизно на 23 кілометри на південь від підводної розробки Irpa, що пов’язана з платформою Aastad Hansteen, та за 350 кілометрів на захід від міста Саннесшеен.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Це перше відкриття, зроблене на Норвезькому континентальному шельфі (NCS) у 2023 році, і перші свердловини в межах ліцензії на видобуток Equinor, яка отримала нагороду APA у 2020 році.

Нам потрібно знайти більше газу на NCS. Знахідки поблизу існуючої інфраструктури потребують меншого обсягу для комерційної розробки та можуть бути швидко запущені з низькими викидами CO2. Ми разом з нашими партнерами розглянемо можливість прив’язки цього відкриття до компанії Irpa, для якої ми нещодавно подали план розробки та експлуатації, — розповіла старша віце-президентка Equinor з розвідки та видобутку на півночі Грете Хааланд.

Нагадаємо, фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на аукціон в системі “Prozorro.Продажі” права вимоги за кредитом юридичної особи, у забезпечення за яким, зокрема, передано хімічний комбінат “Азот” (Черкаси) та залишки природного газу у підземних сховищах газотранспортної системи.

Уряд України пропонуватиме розширити зернову угоду, включивши до неї постачання сталі.

19 листопада 2022 року угоду, яка дозволила відновити експорт продовольства з портів України, продовжили на 120 днів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...