Новини / Елеватори     07 грудня 2018 10:06

У Миколаївському порту збудують перевантажувальні комплекси

У Миколаївському порту з'явиться два універсальних перевантажувальних комплекси (УПК). Це приватні інвестиційні проекти ТОВ "Авеста Транс" та ТОВ "Тріонт Логістікс", що належать бізнесмену Леоніду Крючкову. Приблизна вартість будівництва одного комплексу - біля 240-260 млн грн, іншого - 900-1000 млн грн. 

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з планом розвитку морського порту “Миколаїв” на 5-25 років, який Міністерство інфраструктури затвердило в липні 2018 року, там мають побудувати:

  • універсальний перевантажувальний комплекс (УПК) зернових, генеральних або наливних вантажів (причал №8)
  •  УПК наливних та/або генеральних вантажів (причал №8)

Будівництво УПК, де перевантажуватимуть, зберігатимуть та відвантажуватимуть зернові, масляні та продукти їх переробки – приватний інвестиційний проект ТОВ “Авеста Транс”. Транспортно-технологічні лінії цього УПК зможуть перевалювати 2 млн тонн на рік. Приблизна вартість комплексу – 900-1000 млн грн.

Другий комплекс для наливних та генеральних вантажів – приватний інвестиційний проект ТОВ “Тріонт Логістикс”. Комплекс перевалюватиме біля 1 тис тонн на рік. Приблизна його вартість – 240-260 млн грн.

Читайте: Українські підрядники та освітлення тернопільського заводу. Як будують термінал MV Cargo

Реалізовуватимуться проекти він за рахунок власних та залучених приватних коштів компаній. Обидва товариства належать бізнесмену Леоніду Крючкову.

Як повідомляв LANDLORD, в Україні до кінця 2018 року збираються відкрити три нових термінали.

Фото: nv.ua/

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також