Новини    06 травня 2021 10:05

У квітні за програмою «5-7-9%» було видано 9,2 млрд грн кредитів

Від старту програми видано загалом 38,2 млрд грн кредитів. Найактивнішими учасниками програми залишаються представники сільськогосподарського сектору, які залучили 50% усіх позик

Від старту програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки-учасники видали 15 064 позик  на загальну суму 38,2 млрд грн. Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (50% усіх залучених кредитів), торгівлі та виробництва (22%) та промислової переробки (15%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Харківська, Львівська, а також Київська області. Про це повідомили у міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Більше всього за обсягом коштів підприємці залучили антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0% – на 16,4 млрд грн. Майже стільки – 16,3 млрд грн – склали кредити з рефінансування попередньо отриманих позик, а ще 5,5 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції.

ЧитайтеЯк фермеру залучити кредит на ЗЗР та добрива під символічний відсоток

«Квітень став найуспішнішим місяцем для програми. Було видано 3 358 кредитів на загальну суму у 9,2 млрд грн. Практично щотижня ми спостерігали позитивну динаміку як за кількістю підписаних договорів, так і по виплаченим сумам. Ці гроші – вагомий внесок у відновлення та розвиток малого і середнього бізнесу в Україні», – додав міністр економіки Ігор Петрашко.

Крім того, у міністерстві повідомили, що за останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 696 договорів на рекордну суму 2,4 млрд грн. Зокрема, 1,6 млрд грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%, 621 млн грн – це кошти з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів за тиждень склала 190 млн грн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у 2021 році Україна збере рекордний врожай пшениці та кукурудзи.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...