Новини / Тваринництво     12 квітня 2022 06:30

У Херсонській області через російську окупацію загинуло чотири мільйони курей

Через дії окупантів Херсонщина перебуває на порозі екологічної катастрофи

Російські окупаційні війська провокують у Херсонській області екологічну катастрофу — на птахофабриці Чорнобаївська агрохолдингу “Укрлендфармінг,” через обстріл та відсутність електрики загинуло чотири мільйони курей. Про це повідомляє у Facebook омбудсмен Людмила Денісова.

Внаслідок обстрілів з боку РФ було перервано електропостачання, господарство залишилася без можливості годувати птицю та вивозити готову продукцію.

Попри небезпеку, під обстрілами окупантів працівникам птахофабрики вдалося роздати близько 90 тисяч курей та понад 1,4 мільйона яєць місцевому населенню та сусіднім фермам.

“Щодо мертвих птахів, то їх захоронили, при цьому намагаючись уникнути небезпеки бактеріального зараження, захистити підземні води та ґрунти від забруднення”, – написала Денісова.

Крім того, рашисти обікрали підприємство, винесли майже всю техніку та особисте майно працівників. Відновити роботу підприємства, наразі неможливо.

2 березня повідомлялося, що птахофабрика “Чорнобаївська” під Херсоном не може годувати птицю та вивозити продукцію через російських окупантів

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також