Новини / Рослинництво     15 січня 2019 13:38

У Канаді зроблено висновок про безпечність гліфосату

У Канаді завершено дослідження, в якому встановлено, що продукти гліфосату не несуть небезпеки для людей або довкілля, коли вони правильно промарковані й використовуються належним чином. Цей компонент гербіцидів схвалено для подальшого використання в сільському господарстві країни.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Дослідження проводилося Міністерством охорони здоров’я Канади на вимогу екологічних груп. У ньому спростовано аргументи про те, що гліфосат (інгредієнт гербіцидів, зокрема Roundup від Monsanto), викликає рак.

Приводом для дослідження стало присудження в судовому процесі проти компанії Monsanto багатомільйонної компенсації позивачеві, оскільки присяжні вирішили, що ракове захворювання позивача спровокувала робота з гліфосатом.

ЧитайтеХто найбідніший у світі (ІНФОГРАФІКА)

Канадське МОЗ доручило 20 незалежним ученим вивчити результати роботи своїх колег. У дослідженні зроблено висновок, що підстав для про переоцінки застосування гліфосату немає.

Наразі немає даних, що гліфосат викликає рак при нинішніх рівнях впливу. Тому канадське агентство з регулювання боротьби зі шкідниками схвалило гліфосат для подальшого використання в Канаді з деякими додатковими вимогами до маркування.

Гліфосат використовується в більш ніж 130 канадських продуктах і застосовується багатьма фермерами для захисту рослин від бур’янів.

Landlord раніше повідомляв про те, що Емануель Макрон поставив перед урядом Франції завдання відмовитися від гліфосату до 2020 р.

Читайте також