Новини / Рослинництво     15 січня 2019 13:38

У Канаді зроблено висновок про безпечність гліфосату

У Канаді завершено дослідження, в якому встановлено, що продукти гліфосату не несуть небезпеки для людей або довкілля, коли вони правильно промарковані й використовуються належним чином. Цей компонент гербіцидів схвалено для подальшого використання в сільському господарстві країни.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Дослідження проводилося Міністерством охорони здоров’я Канади на вимогу екологічних груп. У ньому спростовано аргументи про те, що гліфосат (інгредієнт гербіцидів, зокрема Roundup від Monsanto), викликає рак.

Приводом для дослідження стало присудження в судовому процесі проти компанії Monsanto багатомільйонної компенсації позивачеві, оскільки присяжні вирішили, що ракове захворювання позивача спровокувала робота з гліфосатом.

ЧитайтеХто найбідніший у світі (ІНФОГРАФІКА)

Канадське МОЗ доручило 20 незалежним ученим вивчити результати роботи своїх колег. У дослідженні зроблено висновок, що підстав для про переоцінки застосування гліфосату немає.

Наразі немає даних, що гліфосат викликає рак при нинішніх рівнях впливу. Тому канадське агентство з регулювання боротьби зі шкідниками схвалило гліфосат для подальшого використання в Канаді з деякими додатковими вимогами до маркування.

Гліфосат використовується в більш ніж 130 канадських продуктах і застосовується багатьма фермерами для захисту рослин від бур’янів.

Landlord раніше повідомляв про те, що Емануель Макрон поставив перед урядом Франції завдання відмовитися від гліфосату до 2020 р.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також