Новини    11 квітня 2018 09:02

Держпродспоживслужба виявила АЧС у двох областях


У Миколаївській та Черкаській області Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів виявила ДНК вірусу африканської чуми. Про це повідомляє прес-служба відомства. Так, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, від  5 квітня на сміттєзвалищі поблизу дачного кооперативу «Барвінок» біля траси Н-24 між с. Себино та с. Піски (Новоодеський район) було виявлено труп дикого кабана.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Дніпропетровській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби 06.04.2018 було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС)», – повідомили у службі.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, 6 квітня в особистому підсобному господарстві громадянина, який проживає в селі Ташлик (Смілянський район) було зареєстровано захворювання та загибель свині.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Черкаській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби 06.04.2018 встановлено діагноз – АЧС», – кажуть у Держпродспоживслужбі.

Та додали, що в осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Новоодеській та Смілянській районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду», – йдеться у звіті.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...