Новини / Інвестиції     20 лютого 2022 16:39

У Білій Церкві збудують завод з виробництва локшини за $70 млн

Наразі компанія "Маревен Фуд" вже інвестувала $60 млн у виробництво харчових продуктів на території України

Попри нагнітання атмосфери на тлі інформації про можливий напад Російської Федерації інвестори й не думають покидати Україну. Щобільше, інвестують кошти в нові виробничі потужності. Наразі відбулась презентація в’єтнамсько-японського інвестиційного проекту вартістю у $70 млн. Так, виробник локшини та пюре Rollton компанія “Маревен Фуд Україна” має намір інвестувати у будівництво заводу в м.Біла Церква (Київська обл.) та у систему дистрибуції товарів. Про це повідомила народна депутатка та секретарка Національної інвестиційної ради при Президентові Галина Янченко.

“Це величезний комплекс зі складами, офісами та центром розробки нової продукції площею 16 га і виробничою потужністю 160 тисяч тонн готової продукції на рік. Наголошую — української продукції, бо 70% сировини та матеріалів українські. І це не просто цифри, це понад 1000 робочих місць та соціально-економічний розвиток регіону”, — зауважила депутатка.

Наразі компанія вже інвестувала $60 млн у виробництво харчових продуктів на території України.

“Маревен Фуд” вже має виробництво у Білій Церкві, котре забезпечує роботою понад 500 українців. Їхній другий великий проєкт — гарний сигнал не лише для українських виробників, а й для всіх іноземних інвесторів, наголосила Янченко.

Довідка. “Маревен Фуд Україна” — дочірнє підприємство Mareven Food Holdings: відомого холдингу зі 100% японсько-в’єтнамським капіталом. Компанія пропонує споживачеві широкий асортимент якісних продуктів швидкого приготування. Флагман виробника в Україні — торгова марка “Роллтон”: вермішель та локшина швидкого приготування, картопляне пюре, яєчна локшина швидкого приготування та універсальні приправи.

Локшина швидкого приготування або локшина рамен — спеціально оброблена (наприклад, обсмажена в олії) суха локшина, для приготування якої достатньо додати гарячу воду і приправи. Продукт дешевий і простий у приготуванні, що робить його одним з найпопулярніших страв у світі.
Рамен — це також назва японської локшини китайського походження. Страва прийшла в Японію в період Мейдзі.

Нагадаємо, капітальні інвестиції в агропродовольчі сектори економіки за січень-вересень 2021 року склали 48828,9 млн грн, з них у сільське господарство − 33338,8 млн грн (68,3 %), у харчову промисловість − 15490,1 млн грн (31,7 %).

Раніше повідомлялось, що один з найбільших виробників харчових продуктів у світі компанія Nestle має намір інвестувати 700 млн грн в модернізацію фабрики “Мівіна” у Харкові.

Раніше Landlord повідомляв, що КМУ розширив список товарів з обмеженою максимальною 10-відсотковою націнкою при роздрібній торгівлі.

Анна Лиса

Читайте також