Новини    03 квітня 2018 13:52

Nestle модернізує «Мівіну» в Харкові за 0,7 млрд грн


Один з найбільших виробників продуктів харчування у світі компанія Nestle має намір інвестувати 700 млн грн в модернізацію фабрики «Мівіна» у Харкові. Про це повідомив гендиректор Nestlе в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн на спільному брифінгу з головою Харківської ОДА Юлією Світличною.

Nestle запланувала трансформацію працюючого логістичного центру в виробниче приміщення з подальшою розробкою необхідної інфраструктури і перенесення виробництва в нове приміщення. Продукція, що зараз виготовляється на фабриці «Мівіна», експортується в 17 країн.

Компанія почала підготовку модернізації фабрики «Мівіна» в 2015 році. Основною метою є розвиток фабрики, поліпшення умов праці і підвищення конкурентоспроможності продукції. Nestle має намір ввести в дію оновлені об`єкти на підприємстві до 2021 року.

За словами Борнеманна, реконструкція поліпшить технології виробництва продукції, сприятиме зниженню місткості жирів у продукції, що дозволить продуктам «Мівіни» відповідати критеріям оцінки смакових якостей продуктів Nestle, що засновані на дієтичних рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Nestle розпочала діяльність в Україні в 1994 році з відкриття представництва. Просуває такі міжнародні бренди, як Nescafe, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін.

Група компаній Nestle в Україні об’єднує львівську кондфабрику «Світоч», ТОВ «Нестле Україна», ПрАТ «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»), ТОВ «Техноком» (ТМ «Мівіна»).

Бізнес Nestle в Україні представлений напрямами: кава, напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин.

Nestle – найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Крім цього, володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestlе належить більше 2 тис. Торгових марок, має 418 заводів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...