Новини / Політика     29 серпня 2019 13:22

Мінагрополітики можуть ліквідувати — Офіс президента (оновлено)

Долю Мінагрополітики України вирішить Верховна Рада. Розглядаються варіанти приєднання профільного агроміністерства до Міністерства економічного розвитку або Міністерства екології.

Про це повідомляє AgroPolit.com з посиланням на джерело в Офісі Президента України, не називаючи прізвища.

«Прямо зараз вирішується питання, чи ліквідовувати Мінагрополітики, чи приєднати його до іншого міністерства. Ті, хто наполягає на його ліквідації, вказують на адміністративні функції, які воно виконує зараз. Інша частина наполягає на тому, що відомство займається такими важливими питаннями, як земельна реформа та експорт. Дискусія триває», – цитує видання співрозмовника, з яким кореспондент зустрівся перед сьогоднішнім урочистим засіданням Верховної Ради нового скликання.

У Раду вже внесли подання на призначення прем’єр-міністром юриста Олексія Гончарука, очікуються інші кадрові призначення нового уряду. Раніше обговорювалося й прізвище майбутнього міністра агрополітики.

Читайте: Зеленський віддасть посаду міністра агрополітики Ірині Паламар

Але й питання про ліквідацію Мінагрополітики спливає не вперше. Як раніше повідомляв Landlord, очільниця Ольга Трофімцева вважає, що воно має існувати, бо в аграрного сектору України є повне право мати власного представника, лобіста, в Кабінеті міністрів.

Оновлено:

Про можливу ліквідацію Мінагрополітики заявив у коментарі Радіо Свобода представник партії «Слуга народу» Мар’ян Заблоцький.

«У нас було останнє галузево орієнтоване міністерство, я думаю, що його вже не буде. Я думаю, що МінАПК вже не буде», –припускає Заблоцький.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також