Новини    17 травня 2023 19:04

У 2022 році “Зернова Столиця” звела два зернових перевантажувальних комплекси в Ізмаїлі

Головною задачею для замовника було витримати найкоротші терміни приймання зернових та їх відвантаження на судна.

У 2022 році компанією було реалізовано два перевантажувальні комплекси в м. Ізмаїл, що містить повне інжинірингове супроводження: проєктування, виготовлення обладнання, його монтаж та систему автоматизованого управління.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Головною задачею для замовника було витримати найкоротші терміни приймання зернових та їх відвантаження на судна.

Технологічна схема з цим чудово впоралась та забезпечила можливість приймання та відвантаження зернових з продуктивністю 3- 7 тис. тонн. При цьому на кораблі та баржі відвантажувалися всі основні типи культур: кукурудза, пшениця, ячмінь, соя, ріпак.

Ще одним вдалим прикладом є реалізація зернового перевантажувального хабу з української ЗД колії на вузьку — європейську, у Румунії, яку реалізували для одного з потужних зернотрейдерів.

Наступний подібний проєкт, але вже на багато потужніший, компанія як раз цими днями реалізує на кордоні Румунії та Чернівецької області. Запуск термінала має відбутися до отримання врожаю ранніх зернових.

Раніше на Одещині завершили роботи з механізації зернового складу та причалу біля нього. Проєкт реалізували фахівці ГК “Зернова Столиця”.

Нагадаємо, фахівці ГК “Зернова Столиця” успішно реалізували комплексне рішення перевантаження зерна із зернового складу на баржу продуктивністю 250 т/год.

У Дніпропетровській області KMZ Industries закінчили монтаж повного комплексу елеваторного обладнання нашого виробництва.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

“ОЛИС” запустив сепаратор Горизонт-К-250 в Харківській області. Попри нестабільну ситуацію в регіоні, харківські фермери продовжують працювати та розвиватися задля забезпечення продовольчої безпеки України.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...