Новини / Логістика     08 травня 2019 09:03

Тисяча хопер-зерновозів за $35 млн: ЄБРР вирішить проблему нестачі вагонів в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку планує кредитувати агротрейдера Louis Dreyfus Company (LDC) в Україні на закупівлю 1000 вагонів-зерновозів.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформацію на офіційному сайті ЄБРР. Наразі проект, що оцінюється в $35 млн кредитних коштів, на стадії перевірки концепції, незабаром банк остаточно визначиться з наданням кредиту.

Як йдеться в повідомленні ЄБРР, проект спрямований «на вирішення проблеми нестачі вагонів на українському ринку».

Читайте: Астарта закупила 130 вагонів-зерновозів

Компанія Louis Dreyfus  є найбільшим світовим агротрейдером, який веде діяльність у понад 100 країнах світу.  Світовий обсяг торгівлі сировиною цієї компанії – 10%. LDC в Україні володіє п’ятьма активами: двома складами зерна та олійних культур у Вінницькій області; по одному складу в Черкаській та Запорізькій областях; потужним комплексом в Одеському порту з річним обсягом перевалки 4,5 млн тонн.

Як раніше повідомляв Landlord, зернотрейдери часто зазнають збитків через дефіцит зерновозів або локомотивів «Укрзалізниці» у розпал сезону. Трейдери вирішують проблему дефіциту за допомогою приватних перевезень хоперами.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також