Новини / Тваринництво     02 березня 2024 10:13

ФАО надасть корми для підтримки виробників лососевих видів риб по всій Україні


Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує програму підтримки виробників лососевих видів риб через забезпечення їх кормами для риб з метою подолання негативних наслідків війни та порушення ланцюжків постачання. Заявки на участь у програмі приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 17 березня 2024 року.

Ця ініціатива координується ФАО та Генеральною комісією з питань рибальства в Середземному морі у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державним агентством меліорації, рибного господарства та продовольчих програм України, і спрямована на підтримку сталого та стійкого розвитку аквакультури.

У межах програми, нагальна допомога буде надана аквафермерам у доступі до кормів, які мають різні вікові групи вирощуваних видів риб та різні етапи виробництва, за умови відсутності податкової заборгованості та подання у встановлені строки звітів про обсяги виробництва продукції аквакультури за затвердженою в установленому порядку формою № 1 А-риба (річна) “Виробництво продукції аквакультури за 2022 рік”.

Відібрані заявники зможуть отримати корм у пунктах роздачі, самостійно покривши транспортні та логістичні витрати. Зверніть увагу, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги.

Кінцевий термін подання заявки – 17 березня 2024 року.

Корисні матеріали:

Інструкція з реєстрації у ДАР

Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР

Контактна інформація:

Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; [email protected]

Гаряча лінія ФАО: +38 099 090 7582; +38 068 318 0943; [email protected]

Нагадаємо, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила тендер на проєктування модульного будинку “Дублетний центр генетичних ресурсів рослин” для Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України. Ініціатива фінансується Європейським Союзом та спрямована на розбудову стійкості для збереження та реабілітації системи генетичних ресурсів рослин України.

Новини за темою:  Свинина в роздріб за 219 грн/кг: чому ціни втричі вищі за собівартість

ФАО запрошує українських постачальників взяти участь у тендері на закупівлю насіння ярої пшениці. Пропозиції приймаються через Глобальний ринок ООН до 22 січня 2024 року.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила тендер на закупівлю та доставку насіння сої та соняшнику для підтримки малих фермерів, які проживають та працюють у безпосередній близькості до зони бойових дій, і чиї господарства постраждали внаслідок війни в Україні.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України продовжили реєстрацію на отримання модульних зерносховищ для фермерів Херсонської області. Разом з тим, у Державному аграрному реєстрі (ДАР) відкрито реєстрацію для сільгоспвиробників із Миколаївської та Харківської областей.

Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних націй (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також