Новини    24 квітня 2018 18:02

Туреччина вивчає перспективи імпорту української яловичини


В Україні з робочим візитом перебуває місія Головного директорату захисту та контролю Міністерства сільського господарства Республіки Туреччина з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом яловичини, а також підписання відповідних форм для експорту української яловичини до цієї країни. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

«Представники турецької делегації зауважили, що Туреччина є однією із лідерських країн із споживання яловичини і їхня держава дуже зацікавлена в імпорті цієї продукції  з України», – йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі з представниками Держпродспоживслужби сторони обмінялися думками щодо подальшої роботи компетентних органів із зазначеного питання.

Зокрема, були окреслені наступні дії щодо погодження та перспектив подальшого узгодження ветеринарних сертифікатів та підписання відповідних форм для експорту української яловичини до Туреччини.

Турецькі фахівці знайомляться з функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби, її територіальних органів. Також заплановані візити до центральної лабораторії Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (Київ), державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Крім того, представники турецької сторони проведуть інспекцію діяльності ряду господарств, що утримують ВРХ та забійних підприємств.

За результатами роботи місія дасть оцінку системи державного контролю за виробництвом м’яса яловичини.

Як повідомляв LANDLORD, Україна та Туреччина досягли прогресу в переговорах про зону вільної торгівлі, домовившись внести сільськогосподарську продукцію до угоди поряд з промисловою.

За результатами 2017 року Україна стала третім найбільшим постачальником агропродукції до Туреччини. У 2017 році у цю країну було експортовано вітчизняної агропродовольчої продукції на суму $928,9 млн, в той час як імпорт з Туреччини склав $293,1 млн.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...