Новини / Технології     30 грудня 2018 11:05

У 2019 році в Україні з’являться WIM-системи, що зважуватимуть фури під час руху

З 2019 року в Україні почнуть будувати WIM-систему - ваговий контроль в русі. Перше таке обладнання з'явиться на під'їздах до Києва. Перевантажені фури будуть штрафувати та відправляти на майданчики розвантажуватися.

Про це розповів керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак на “Прямому”.

За словами Новака, на днях він підписав договір з переможцем тендеру на будівництво частини інтелектуальної транспортної системи, яка відповідає за ваговий контроль в русі (WIM-система – Weight in Motion). Будівництво розпочнеться з 2019 року. Згідно з проектом, на під’їздах до Києва, на дорогах М-06, М-03, М-01, М-05, М-07 зведуть 6 майданчиків для автоматичного зваження.

“Зараз робимо пілотний проект на під’їздах Києва. До завершення наступного року будемо готові до нового тендера на мінімум 200 точок контрою ваги в русі”, – зазначив очільник Укравтодору.

Читайте: 3 поширені схеми крадіжки зерна більше не працюють

Будуватиме в Україні перші WIM-системи українсько-канадський консорціум компаній “СЕА Елекстронікс Україна”, International Road Dynamics та “Автомагістраль-Південь”. Вартість контракту – $6,44 млн.

Як повідомляв LANDLORD, щоб допомогти українським трейдерам вирішити логістичні проблеми, уряд створив міжвідомчий штаб, який оперативно розв’язує всі нагальні питання.

Фото: cross.cz

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також