Новини / Клімат     12 січня 2021 13:35

Цього тижня в Україні очікуються тривалі снігопади

Істотне зниження температури на всій території України дуже доречно для озимих посівів доповнять снігопади. Найбільший сніговий покрив очікується у Сумській, Полтавській, Запорізькій та Дніпропетровській областях

Істотне зниження температури на всій території України вельми доречно для озимих посівів доповнять снігопади – випадання снігу розпочнеться 13 січня і триватиме принаймні до 15 січня. Про це свідчать дані метеорологічного сервісу МетеоФарм.

Найбільше сніжитиме (до 16 мм) у Сумській, Полтавській, Запорізькій та Дніпропетровській областях, а також загалом на сході та півдні України.

Читайте: Споживча інфляція в Україні у 2020 році склала 5% – Держстат

В північних та східних областях нічні температури опустяться до 2-7 градусів морозу, на решті території -2…-4 градусів. Денні температури на всій території України коливатимуться від +3 до -4 градусів. Пануватиме суцільна хмарність. Очікується посилення швидкості вітру 2 – 8 м/с. При цьому, за прогнозом гідрометеоцентру України, температури будуть навіть нижчими – до 14-16 градусів морозу.

Також синоптики МетеоФарм прогнозують погіршання дорожніх умов та налипання мокрого снігу. Хоча, поза сумнівами агровиробники усієї України тільки раді такому прогнозу, зважаючи на ризик загибелі посівів озимих культур, не вкритих снігом, за температури нижче мінус 10 градусів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що до 2050 року Україна може розпочати імпорт питної води

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також