Новини    07 травня 2018 08:57

Цьогоріч «Сумихімпром» планує виробити 163 тис. тонн добрив


У 2018 році планується виробити 163 тис. тонн мінеральних добрив за давальницькою схемою. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Окрім виробництва традиційної марки Суперарго NPK 15*15*15 і сульфату амонію в ЦСМД, у ЦГС заплановано виробництво NPK 8*19*29 та NPK 6*24*12, а також NP 12*24. У міжсезоння вироб­ничники працюватимуть над випуском сульфату амонію. Цьогоріч у виробництві мінеральних добрив планується освоїти 23 млн. грн. на проведен­ня капремонтів», – йдеться у повідомленні.

У компанії кажуть, що виробництво мінеральних добрив підприєм­ства працює в умовах жорсткої конкуренції на внутрішньому ринку з боку російських та біло­руських виробників добрив. Наявність власної сировинної та енергетичної бази дає їм значні кон­курентні переваги на ринку міндобрив України.

«Та незважаючи на це, ПАТ «Сумихімпром» залишається активним гравцем на вітчизняному рин­ку. Одним із перспективних виробництв на під­приємстві є виробництво сульфату заліза та заліз­ного купоросу. Загалом ця продукція реалізується на експорт і має широкий попит на європейсько­му ринку. У 2018 році планується виробити 51 тис. тонн сульфату заліза, понад 41% від загального обсягу якого – марки С, яка високо оцінена спо­живачами», – додали в компанії.

Нагадаємо, ПАТ «Сумихімпром» внесли до списку державних підприємств, які планують приватизувати в цьому році.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...