Новини    12 квітня 2018 11:09

Ціна на редис після свят стрімко падає


Ціни на український редис після свят впали в 1,5 рази. Про це йдеться у матеріалі порталу «Інфо-Шувар». За їх даними, вартість редису за перші кулька днів після Великодня знизились по всій території України.

«Напередодні свят попит на редис суттєво збільшився, особливо на фоні досить високих цін на інші тепличні овочі. В минулу п’ятницю на гуртових ринках країни редис подекуди пропонувався по 16-17 гривень за пучок.

За даними аналітиків, на таку динаміку впливає також вихід на ринок виробників Південних областей та Закарпаття.

«Сьогодні, зі слів продавців, тиск на ціни суттєво посилився, на ринок вийшли виробники Південних областей та Закарпаття, тому пропозиція зростає досить швидко і рівномірно по всій території країни. Для прикладу, на гуртовому ринку у Львові редис сьогодні коштує 10-11 гривень за пучок, тобто на 50-60% дешевше, ніж на передодні свят», – кажуть фахівці.

Та додали, що на ринку вже з’явився редис без бадилля, на ринку Копані в Херсонській області він коштує 30-35 гривень за кілограм, в Західному регіоні такий редис пропонується по 25-30 гривень за кілограм.

Фактично, сьогодні ціни на редис вже досягли рівня ціни в минулому році, до цього редис коштував помітно дорожче. В минулому році головний обвал ціни на ринку редису стався ще в останні дні березня.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...