Новини / Фінанси     26 березня 2019 09:20

Ціна на огірки в Україні різко знижується: за тиждень на 13%

Падіння попиту на тепличні огірки серед українських споживачів водночас із зростанням пропозиції на ринку огірка призвело до зниження ціни на цю продукцію на 7–12 грн за тиждень. При цьому порівняно з аналогічним періодом минулого року свіжі огірки в Україні коштують майже вдвічі дорожче.

Про це повідомляє прес-служба Української плодоовочевої асоціації.

Невисокий попит на свіжі огірки серед українських споживачів призвів до того, що роздрібні мережі все частіше відмовляються від закупівлі великих партій цієї продукції. Помітно знизилися і темпи збуту огірків гуртовим компаніям, тоді як пропозиція на ринку огірка поступово зростає.

Читайте: Ефективне сортування посівного матеріалу – рішення від компанії Bühler

Тож виробники змушені знижувати ціну: якщо на минулому тижні ціна на огірки в Україні становила не менше 57 грн/кг, то зараз – від 50 до 59 грн/кг залежно від сорту, а продукцію з обмеженим терміном реалізації відпускають за ціною 45 грн/кг.

Аналітики УПОА прогнозують подальше зниження ціни на свіжі огірки, оскільки обсяги зібраної продукції в тепличних комбінатах України з кожним днем зростають.

Landlord раніше повідомляв про те, що голландський виробник огірків J. і P. Crienen запровадив на своєму підприємстві автоматизоване пакування продукції. Спеціально під потреби компанії було розроблено робота, який безперебійно працює вже близько півроку. Упаковка 4 тис. огірків за годину стала реальністю.   

Читайте також