Новини / Технології     21 лютого 2019 18:01

Переконатися на власні очі: робот пакує  4 тис. огірків за годину

Голландський виробник огірків J. і P. Crienen запровадив на своєму підприємстві автоматизоване пакування продукції. Спеціально під потреби компанії було розроблено робота, який безперебійно працює вже близько півроку. Упаковка 4 тис. огірків за годину стала реальністю.

Про це повідомляє HortiDaily.

J. і P. Crienen займається вирощуванням огірків на півдні Нідерландів на площі 5 тис. га. Після впровадження автоматизованого сортування огірків компанія вирішила роботизувати упаковку. Рішення було розроблено компанією Lenders Constructie.

ЧитайтеПоля агави та екскурсія до лікеро-горілчаного заводу: у Мексиці запустили унікальний текіла-потяг

Робот може ефективно обробляти 4000 огірків за годину. Водночас він позиціонує та упаковує лотки, а також виконує низку інших завдань. Робот компактний і встановлений над сортувальною лінією, таким чином потреби в модернізації самої лінії не виникло.

Переконатися в перевагах автоматизації можна, переглянувши відео. На ньому зліва та справа огірки все ще обробляються вручну. У центрі можна побачити робота в дії.

 Після успішного 6-місячного тестування першого робота компанія J. і P. Crienen замовила ще одного.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Нідерландах створили роботизовану альтернативу пестицидам: робот розпізнає бур’яни та прориває грядки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також