Новини / Політика     18 грудня 2019 09:16

Це не шлях цивілізованої країни – Зеленський про сутички під ВР

«Кожен має нести відповідальність, якщо від його дій страждає інший», – Президент України Володимир Зеленський відреагував на протистояння під Верховною Радою, що завершилося кровопролиттям та арештами.

Володимир Зеленський розмістив пост на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, прокоментувавши події навколо протестів проти ринку землі, що відбулися учора, 17 грудня, під стінами парламенту. Президент переконаний: протести – опір старих «еліт».

Оцінка ситуації Президентом країни виглядає так:

«Кожен має право на мирне зібрання. Кожен має право висловити думку. І кожен має нести відповідальність, якщо від його дій страждає інший».

Володимир Зеленський наголошує, що, на його думку, під Верховною Радою протестували не аграрії, а політики й це призвело до протистояння:

«Дискусії про законодавчі ініціативи не повинні порушувати закон. Я поважаю думку українців, впродовж місяців ми слухаємо пропозиції стосовно реформ. Однак на мітингу щодо закону про землю звучать не голоси фермерів, а політичні гасла. Через них постраждали і мітингарі, і поліцейські».

Читайте: Що змінять у законопроєкті про обіг земель – Зеленський

Володимир Зеленський наголошує:

«Це не шлях цивілізованої країни. Якщо ми хочемо кращого життя, то маємо навчитися говорити, поважати одне одного і, зрештою, жити разом. Влада, як і обіцяла, вносить між першим і другим читанням правки в закон про землю на основі обговорень з українцями. Ми дослухаємося до людей.

І саме так Україна буде рухатися до кращого життя, попри опір старих «еліт». Це я вам гарантую».

Landlord раніше повідомляв, що 17 грудня проти ринку землі під Верховною Радою мітингували кілька сотень протестувальників.

Пізніше акція протесту переросла в сутички мітингувальників із поліцією. Постраждали двоє журналістів та двоє поліцейських. Було затримано 26 мітингувальників. Один із протестувальників помер.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також