Новини / Політика     30 січня 2020 11:11

Це колосальна перемога для наших фермерів – Трамп про нову угоду з Мексикою та Канадою

29 січня президент США Дональд Трамп підписав новий договір про торгівлю між країнами Північної Америки (USMCA), яка тепер замінила угоду NAFTA, що діяла раніше. Трамп переконаний, що угода допоможе зберегти робочі місця в Америці.

Про підписання угоди повідомляє USA Today та низка інших ЗМІ.

Новий торговий договір між Мексикою, США і Канадою замінить Північноамериканську угоду про вільну торгівлю (NAFTA). Раніше Трамп під час форуму в Давосі назвав угоду NAFTA «катастрофою», натомість нову угоду, яка тривалий час готувалася, «чудовою для США».

Читайте: Торговельна угода США-Мексика-Канада: чому Трамп святкує перемогу

Нова угода передбачає заходи, що стимулюють виробництво автомобілів країнами на своїй території. Вводяться додаткові правила, що стосуються захисту довкілля і захисту прав працівників. Оновлений механізм захисту інтелектуальної власності. Передбачене розширення цифрової торгівлі.

«Вперше в американській історії ми замінили жахливу торговельну угоду, яка заохочувала аутсорсинг, дійсно справедливою та взаємовигідною угодою, яке збереже робочі місця, добробут і зростання тут, в Америці», – заявив Трамп.

США також домоглися розширення доступу своєї молочної продукції на ринок Канади.

«Це колосальна перемога для наших фермерів і власників ранчо», – також сказав про угоду президент США.

Раніше Landlord повідомляв про те, що США та Китай підписали першу фазу торговельної угоди, зробивши кроки назустріч після виснажливої для обох країн торговельної війни.

Читайте також